Poziv mladima za uključivanje u istraživanje o mentalnom zdravlju, u okviru projekta „Mladi, kako ste?“

Autor: Ivan Hajek, 7. 9. 2023.

Naša će škola i ove godine sudjelovati u novom Erasmus+ projektu osječke udruge PRONI pod nazivom „Mladi, kako ste?“. U daljnjem je tekstu opis projekta, te poziv na ispunjavanje anonimne ankete. Molimo vas da odvojite 10 minuta kako biste ju ispunili. Hvala vam na suradnji!

...

Imaš između 15 i 30 godina i živiš na području Osječko-baranjske županije?

I tebi je važno da se priča o mentalnom zdravlju mladih; o stresu, različitim pritiscima kojima su izloženi, depresivnosti, anksioznosti, ali i o pomoći koja je potrebna mladima kada je je mentalno zdravlje u pitanju. Sada imaš priliku reći kako se TI osjećaš i s kojim izazovima se nosiš te što nedostaje i što treba unaprijediti kako bi podrška mladima u našoj zajednici, u području mentalnog zdravlja, bila snažnija.

Uključi se u istraživanje „Mladi, kako ste?“ o  potrebama i poteškoćama s kojima se mladi Osječko-baranjske županije susreću vezano za mentalno zdravlje. Rezultati istraživanja, uz zaključke i preporuke koje će se proizvesti na konferencijama (raspravama) u 6 gradova Osječko-baranjske županije (koje kreću od listopada ove godine) koristit će se za izradu dokumenta – „Mentalno zdravlje i mladi, preporuke mladih za jačanje podrške mentalnom zdravlju mladih na području Osječko-baranjske županije“.

Ispunjavanje upitnika traje 10ak minuta i unaprijed ti se zahvaljujemo na sudjelovanju.

Upitnik možeš ispuniti na sljedećoj poveznici; https://tinyurl.com/2p8eanva

Prati pozive vezano za projekt „Mladi, kako ste?“ i pridruži se događanjima u kojima ćeš imati priliku reći što je tebi važno!

Ovo istraživanje provodi se u okviru projekta „“Mladi, kako ste?, financiranog sredstvima Europske unije kroz program Erasmus+. Nositelj projekta je PRONI Centar za socijalno podučavanje iz Osijeka, a partner na projektu je Osječko-baranjska županija. Više o samom projektu možete pročitati ovdje: https://proni.hr/portfolio-items/mladi-kako-ste/

« Svibanj 2024 »