Izvanučionička nastava u Gardaland

Autor: Lidija Kovačević, 25. 5. 2023.

Dana 20. svibnja 2023. g. na izvanučioničkoj su nastavi u Gardalandu bili 1. r. tehničara za elektroniku i 1. r. tehničara za računalstvo u pratnji svojih razrednica profesorica Nikoline Pavlović i Lidije Kovačević. U Italiju su krenuli u petak navečer, a vratili su se u nedjelju, u jutarnjim satima. Ovaj zabavni park nudi atrakcije za sve dobne skupine te je tematski podijeljen. Oni koji se ne boje visine i brzine uživali su u  adrenalinskim atrakcijama kao što su Blue tornado, Space vertigo, Oblivion, Shaman, Mamut i Raptor. Ostali su mogli uživati u vodenim atrakcijama (Atlantida, Jungle rapids i Colorado boat) ili se okušati u Jumanji  labirintu i uživati u Jumanji pustolovini. Je li ovaj zabavni park ispunio njihova očekivanja, pročitajte u sljedećim komentarima:

Put u Gardaland bio mi je naporan i dug. Kad sam napokon stigao tamo, bio sam sretan jer sam se veselio onome što ću vidjeti i isprobati u zabavnom parku. Prvo sam bio u grupi prijatelja koji su samo šetali, pa sam se umorio i ništa nisam isprobao. Onda sam otišao sa drugom grupom koji su željeli ići na svašta kao i ja. Tad mi je bilo super. U autobusu sam sjedio sa prijateljem iz osnovne pa smo se ispričali. Rado bih opet otišao i isprobao propušteno. Ostat će mi u lijepom sjećanju. (Patrik, 1. EL)

Gardaland nam je pružio jednu dobru dozu adrenalina i omogućio jako dobru zabavu tokom cijeloga dana. Bogat je različitim atrakcijama , za svakoga ponešto. (Karlo, 1. EL)

Svidjelo mi se u Gardalandu. Jako puno detalja. Super ukrašeno. Puno adrenalinskih vožnji i ostalih zanimljivih atrakcija i super hrana. (Danijel, 1. EL)

U Gardalandu mi se sve svidjelo, posebno su mi se svidjele adrenalinske vožnje. Park je jako velik i lijepo je ukrašen. (M. Lovošević, 1. EL)

Svidjelo mi se u Gardalandu zbog raznih tematskih zona.Gardaland nudi raznolik izbor atrakcija za sve uzraste. (Dorijan, 1. EL)

Svidjelo mi se u Gardalandu jer  je sve lijepo ukrašeno i ima jako puno adrenalinskih vožnja i zanimljivih atrakcija na izbor. (Alen, 1. EL)

Gardaland mi se jako svidio zato što je imao mnogo zabavnih adrenalinskih vožnji, zati što je park bio jako velik i bilo je svega za vidjet. (Mislav, 1. EL)

Bilo je prepresuuupeeerrr.....Sve bih ponovio 🙂 (Eddy, 1. EL)

U Gardalandu mi se sve svidjelo, svidjele su mi se atrakcije, adrenalinske vožnje i hrana. Ponovio bih ovo putovanje. (Kristijan, 1. EL)

Gardeland mi se svidio zato što je lijepo uređen i ima puno zanimljivih i zabavnih atrakcija. (Gabrijel, 1. EL)

Svidjelo mi se u Gardalandu, bilo mi je zanimljivo i svidjele su mi se atrakcije. (Andrej, 1. EL)