Dobili priznanje za uloženi rad – Oznaka kvalitete za eTwinning projekt „Školica računovodstva“

Autor: Ljiljana Kasapović, Željka Pajnić, 15. 9. 2022.

Tijekom šk. god. 2021./2022. uključili smo se u eTwinning projekt „Školica računovodstva“ iz predmeta Osnove računovodstva i uspješno ga završili krajem školske godine te za svoj rad i uloženi trud dobili priznanje Oznaka kvalitete.

Na projektu su radile učenice tada 2. razreda ekonomske struke Lea Jakobek, Tea Lukačić, Anamarija Špoljarić i Katarina Vidmar te profesorice Željka Pajnić i Ljiljana Kasapović. Projekt je imao za cilj razviti kod učenika sklonost računovodstvenim poslovima te popularizirati računovodstvo kao predmet u školi, ali i kao djelatnost.

Sudjelovali su učenici i profesori iz četiri škole: Ekonomska škola Vukovar, Srednja škola Dugo Selo, Srednja ekonomska škola Sarajevo i Srednja škola I. Kršnjavoga Našice. U izradi projekta koristili smo digitalne alate: Padlet, Book creator, Canva i Genially.

Svi smo zadovoljni odrađenim, a posebno učenici jer su na neki drugačiji i zanimljiviji način učili o računovodstvu te ujedno spojili ugodno s korisnim. Što su radile naše učenice može se vidjeti u priloženoj digitalnoj knjizi.

Školica računovodstva - book creator

Ljiljana Kasapović, prof.