Proslava Dana škole, 3. lipnja 2022.

Autor: Mirjana Rajić, Adrijana Rajić, 4. 6. 2022.

Dana 3. lipnja 2022. u višenamjenskoj dvorani svečano je obilježen Dan škole. Na početku svečanog programa, sve prisutne je pozdravio ravnatelj, prof. Željko Filjak, koji je u prigodnom govoru istaknuo postignuća koja su ove godine iznimna, unatoč objektivno otežavajućim okolnostima. Osim nastavnika u sustavu napredovanja i nagrađenih nastavnika, spomenuo je kako ove godine imamo najveći broj nagrađenih učenika, kako za odličan uspjeh u svim godinama srednjoškolskog obrazovanja, tako i za iznimna postignuća na različitim natjecanjima. Nagrade najuspješnijim maturantima  ekonomske škole Filipu Dendisu, Petri Sklizović i Tamari Mojzeš,  u ime Udruge računovođa i financijskih djelatnika Našice, uručila je Ana Rašković.

Tijekom programa emitirana je radijska emisija pod nazivom  „Tko se boji Babe još”, koju su snimili učenici medijske skupine pod mentorstvom prof. Marine Pavičić i s njom se plasirali na državnu smotru LiDraNo.

U glazbenom dijelu programa sudjelovali su maturanti 4. a razreda opće gimnazije Nikola Čeme i Valentina Matišić. Program, kojega su osmislile i uredile profesorice savjetnice stranih jezika Adrijana i Mirjana Rajić, su vodile Marija Jozičić i Ema Jović, učenice 2. a razreda opće gimnazije.

Nakon svečanog programa, u holu škole održan je prigodan domjenak kojega su pripremili učenici ugostiteljske struke i njihovi stručni učitelji.

Adrijana Rajić, prof. savjetnik

« Svibanj 2024 »