Promo video za zanimanje ekonomist

Autor: Lidija Lovrić, 22. 4. 2020.

Premijeru videa kojim prezentiramo zanimanje ekonomist održali smo kao i većinu stvari u ovo vrijeme - online. Za predstavljanje smo odabrali nama drag dan, 22. travnja, kojim obilježavamo rođendan Isidora Kršnjavoga po kome je naša škola dobila ime.

Video je snimljen u svrhu promocije zanimanja i poticanja motivacije učenika osmih razreda za upis u četverogodišnju Ekonomsku školu. Detaljno upoznavanje škola tradicionalno obavljamo krajem nastavne godine.

Naši učenici pokazali su koje vještine i znanja imaju ekonomisti te što im nudi Ekonomska škola u Našicama. U projektu su sudjelovali učenici i njihovi nastavnici strukovnih predmeta pod vodstvom profesorice Lidije Lovrić. Sudjelovali su sljedeći učenici: Judita Gašparić, Marin Gabajček, Stella Kovač, Ante Pejić, Niko Perlić, Marija Potolovec i Marina Tušek iz prvih razreda,  Božica Bjelokapić i Magdalena Strmečki  - učenice drugih razreda, Matko Babić, Vanessa Krnjajić, Petra Matković i Ljubica Zeba - učenici trećih razreda te Margareta Guljaš, Luka Kalić,  Leonora Vidaković i Petra Žigić iz četvrtog razreda.

U Našicama se već više od 60 godina obrazuju budući ekonomisti. Ove školske godine ekonomsku školu pohađa oko 180 učenika raspoređenih u osam razrednih odjela.

Za kraj, posebno zahvaljujemo gospodinu Mariju Sertiću za tehničku podršku koju nam je pružio tijekom realizacije ovog projekta.

Lidija Lovrić, prof.

Promo video možete pogledati ovdje

« Ožujak 2024 »