Odigran božićni malonogometni turnir

Autor: Slađana Mihalj, 23. 12. 2023.

Ususret božićnim i novogodišnjim praznicima u školskoj sportskoj dvorani 22. prosinca odigran je božićni malonogometni turnir za učenike obje smjene. Interes učenika je bio velik te se prijavilo ukupno 22 ekipe.

U gimnazijskoj smjeni prvoplasirana je ekipa "Bezimeni". Drugoplasirana ekipa "Crnci", a treće mjesto je pripalo ekipi "Marginalci". Titula najboljeg igrača je pripala Dini Mendrošu. U industrijskoj smjeni prvo mjesto je osvojila ekipa "Električne munje". Drugo mjesto ekipa "Ljiljani", a treće mjesto ekipa "Panjevi 1". Za najboljeg igrača proglašen je Daniel Vrbanić.

Bila je ovo uspješna akcija "Sportom protiv pirotehnike". Učenici su se okupirali sastavljanjem ekipa, davanjem naziva, kupovinom majica, sponzorstvom te su se u božićnom duhu družili i navijali. Ovom događaju je nazočio predsjednik Sportske zajednice, gospodin Nikola Antolović koji prati stalno srednjoškolce i zadovoljan je njihovom energijom koju usmjeravaju u dobrom smjeru razvijajući zajedništvo, dobri duh i fair play igru. Također je zaželio sretne blagdane svim sudionicima i njihovim obiteljima. Budući da je turnir naišao na odličan odaziv učenika, nadamo se budućim sportskim susretima te da turnir postane tradicija u našoj školi.

Slađana Mihalj, prof.