Čestitamo volonterima na priznanju za njihov rad!

Autor: Anđelko Cvijetović, 6. 12. 2017.

V​olonterski centar Osijek od 2006. godine dodjeljuje godišnje volonterske nagrade s ciljem afirmacije volonterstva kao poželjne društvene vrijednosti kroz vrednovanje doprinosa pojedinaca i organizacija koje djeluju za opće dobro na području Slavonije.​

Pod naslovom „Učiniti nevidljivo vidljivim“ nagrade za 2017.godinu dodijeljene su u povodu 5. prosinca - Međunarodnog dana volontera koji su proglasili Ujedinjeni narodi 1985. godine.

Naša Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice dobila je priznanje u​ kategoriji doprinos volontiranja u obrazovanju, a udruga Otvoreno srce u kategoriji primjer dobre prakse uključivanja volontera. U kategoriji volonterski angažman pojedinca​ naša nekad učenica, a i danas volonterka priznanje je dobila Andreja Balog.

Uz samu svečanost dodijele nagrada i priznanja susreli smo i niz znanih nam ljudi iz našeg svijeta volonterstva pa je to bila lijepa večer za nas.

Vrijedan nam je susret s Draganom Vulinom, predsjednikom Županijske skupštine Osječko-baranjske​, koji nam je zahvalio za ustrajnost u lobiranju i razvoju projekta Ne dokolici, da sportu! Njegovo prihvaćanje inicijative i zagovaranje realizacije projekta od temeljne je važnosti, i kako je naglasio raduje se sportskim susretima na otvaranju obnovljenog SREDNJAKA 2018.godine!

Zahvalni smo svim učenicima volonterima, studentima i nastavnicima koji ste doprinosili našim projektima u 2017.godini! Radosni smo!

Anđelko Cvijetović, prof.

« Ožujak 2024 »