Valentinovo u našoj školi

Autor: Sanja Kurucić, 9. 2. 2017.

Ponedjeljak, 13. 02. 2017. u holu škole

Učenička zadruga – sekcija MEDENA  (učenici pekarske i slastičarske struke s prof. Ž. Horvat i Z. Crndić pripremili kolače)

Namiguša

Išler srce

Srce od meda

Ljubavni ugriz

Lješnjak rapsodija

Zaljubljena mađarica

Trostruki užitak

Čokoladne  praline

Valentinovske kolače prodavali su učenici 3. b UGO: Sanja Horvat, Monika Galičić i Goran Vukobratović.

Đ

Učenička zadruga  Isidora - Ekološka sekcija (radovi učenika 2. i 3. razreda trgovačke struke s prof. J. Penić)

Učenička zadruga Isidora - sekcija AGRO (učenici poljoprovredne struke s prof. V. Franjin organizirali prodaju vlastitih proizvoda od lavande)

Mirisne proizvode prodavali su učenici 3. razreda poljoprovredne struke: Ivana Marković, Marija Magdalena Metić, Josipa Didović, Filip Pohlmann i Josip Hovanjec.

Učenička zadruga Isidora - sekcija Zlatna kuhača (učenici 1., 2. i 3. razreda kuharske struke te učenici 3. razred konobara uz stručne voditelje M. Canecki, A. Mirković, J. Amidžića i S. Vinkovića pripremili valentinovski ručak za djelatnike škole)

Učenička zadruga Isidora – sekcija Vježbenička tvrtka - Diva d.o.o.

Vježbenička tvrtka Diva d.o.o. u sklopu aktivnosti učeničke zadruge Isidora organizirala je promotivnu prodaju svojih proizvoda. Obzirom da je glavna djelatnost tvrtke proizvodnja i prodaja slatkih i slanih kiflica, učenici su povodom Dana zaljubljenih tj. Valentinova, svojim kupcima uz kiflice dijelili i ljubavne poruke. Svaki nastavnik, djelatnik i učenik škole imao je priliku obradovati sebi dragu osobu kupnjom kiflica i uručivanjem prigodne poruke. Učenici vježbeničke tvrtke Diva istaknuli su se trudom, zalaganjem i entuzijazmom, te još jedanput dokazali  poduzetnički duh. Mentorica im je prof. Ž. Pajnić.

« Ožujak 2024 »